Redstone Gayrimenkul Danışmanlığı

REDSTONE İCG Gayrimenkul Danışmanı olduğunuzda hayatınız değişebilir!

Kendi işinizde keyifle çalışıp yüksek gelire ulaşın.

Potansiyelinizi kazanca dönüştürün. Redstone İCG Gayrimenkul’de hem keyifli hem de disiplinli çalışma ile yüksek gelir elde edebilir ve çok daha konforlu bir hayat standartına ulaşabilirsiniz . Özgür bir şekilde çalışabileceğiniz, performansınızla orantılı yüksek gelirler elde edebileceğiniz bir işiniz olsun.


15 Yıllık Tecrübe, Başarı ve İyi Bir Meslek


Redstone İCG Gayrimenkul Danışmanları kendi başarılarının yanında firmamızın tecrübesinden de yararlanarak işlerinde hızlıca başarıya ulaşır ve her zaman keyifle yapabilecekleri bir mesleğe sahip olur. 


 WhatsApp Mesaj Gönder
 90 532 232 03 62 
 90 212 244 13 14


Kendiniz , Sevdikleriniz ve İşiniz İçin Daha Fazla Vakit

Redstone İCG gayrimenkul danışmanları zaman yönetimini özgürce kendisi belirler, hem işe hem sevdiklerini vakit ayırabilir. İyi kazançları olduğu için sevdikleri ile daha kaliteli zaman geçirirler. 


Kariyerinizin Her Aşamasında En İyi Eğitimler

Redstone İCG gayrimenkul’de sektöre yeni giren gayrimenkul danışmanlarımız veya tecrübeli danışmanlarımız Redstone Eğitimleri, Ofis içi tecrübe paylaşımları ile kısa sürede sektöre hazır hale gelirler. Devamında uzmanlık eğitimleri ile kendilerini geliştirirler.


 WhatsApp Mesaj Gönder
 90 532 232 03 62 
 90 212 244 13 14Enerji Dolu - Keyifli Ofis Ortamı 

Redstone İCG Gayrimenkul ofisimizde her şey gayrimenkul danışmanlarımızın en verimli şekilde çalışabileceği, işlerine odaklanabilmelerini kolaylaştıran, müşterilerini prestijli bir şekilde ağırlayabilecekleri, çalışma hayatlarını kolaylaştıracak konseptte tasarlanmıştır. Ofisimiz başarınıza katkı sunmak için tüm altyapısı ve tecrübesini sizin kullanımınıza sunar.


Gayrimenkul Danışmanlarına Portföy Desteği

Redstone İCG olarak bir çok kanaldan çalışmalar yaparak elde edilen portföyleri danışmanlarımıza yönlendiriyor ve daha başarılı olmaları için destek oluyoruz. 


Minimum Sermaye ile Maksimum Kazanç 

Minimum sermaye ile yüksek gelir elde edebileceğiniz ve riskinizin olmadığı çok doğru bir sektör ve meslek. Minimum giderlerle kendi işinizin sahibi olmanın özgüveni ile kendi gelirinizi belirleme şansına sahipsiniz. Redstone İCG’de Gayrimenkul Danışmanlığı, işini üst düzeyde, profesyonel şekilde, disiplinli ve etik kurallara bağlı bir şekilde çalışmak isteyen girişimci ruha sahip kişiler uygundur. 


 WhatsApp Mesaj Gönder
 90 532 232 03 62 
 90 212 244 13 14Şimdi Başlarsan yanındayız!

Redstone İCG olarak gayrimenkul danışmanlığı işinde başarılı olmak isteyen kararlı danışmanlarımıza her zaman destek oluyoruz. Sadece eğitimlerle değil motivasyon, tecrübe, portföy yönlendirme, teknoloji desteği gibi konularda da her zaman yanınızdayız. Siz yeter ki başarılı olmak isteyin, Redstone İCG siz başarılı olana kadar yanınızda olur.


Şimdi Redstone’lu olmanın tam zamanı

Mimar, Bankacı , Mühendis, Satış - Pazarlama, Esnaf, veya girişimci ruha sahip yüksek hedefler ve büyük hayallerini olan herkes! Küçük bir adım hayatınızı daha konforlu ve keyifli bir hale getirecek. 


Redstone İCG’de Gayrimenkul Danışmanı olduğunda özgürce kendi işini yap ve hayatını daha iyi bir yaşam sürdürmek için programla.


Geleceğinize siz karar verin.

Kendi kararlarınızı alabildiğiniz, potansiyelinizi kazanca dönüştürebildiğiniz hayat için küçük bir adım atın, büyük kazanımlar elde edin.


 WhatsApp Mesaj Gönder
 90 532 232 03 62 
 90 212 244 13 14CV Gönderim için e-mail adreslerimiz: 

   turgayozturk@gmail.com
   turgay.ozturk@redstoneglobal.net 

  İstiklal Caddesi, İstiklal AVM Kat:5 Beyoğlu

Hizmet Talep Formu