20.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda Ziyaretçi Rekoru

  • 11.11.2022

20.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda Ziyaretçi Rekoru

Medyafors Fuarcılık A.Ş. tarafından 20 yıldır düzenlenen, Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’ndan ziyaretçi rekoru; 21.697 tekil ziyaretçi.
Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 20. kez yine franchise ve bayilik almak isteyen yatırımcı adaylarının büyük ilgisine sahne oldu…
Her yıl giderek artan bu yoğun yatırımcı ilgisi sebebiyle, fuara stant alarak katılan yaklaşık 200 marka yetkilisi dört gün boyunca başlarını kaşıyacak vakit bulamadılar. 

Fuar süresince çoklu adetlerde yaptıkları franchise ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra, görüşmelerini fuar sonrasına da devam ettirmek zorunda kalan markalar ve yatırımcı adayları fuardan yüksek bir memnuniyetle ayrıldılar.

“Markaları Büyüten Fuar” olarak da anılan, Türkiye’nin en verimli fuarı, Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın 21.cisi  2023 yılında, 26-29 Ekim tarihlerinde, ziyaretçi ve katılımcıların tercihi doğrultusunda, yine REDSTONE sponsorluğunda İstanbul Yenikapı  Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. 

MEDYAFORS Fuarcılık A.Ş. tarafından REDSTONE Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş. Ana Sponsorluğu’nda düzenlenecek olan fuar, 2023 yılında da markalarla yatırımcı adaylarını buluşturacak.

Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorularınıza yanıt bulmak için  aşağıda belirtilen bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 WhatsApp Mesaj Gönder
  0532 232 03 62
  0212 244 13 14
   turgayozturk@gmail.com

   turgay.ozturk@redstoneglobal.net

Hizmet Talep Formu

Paylaş